Без вихідних
Працюємо: з 8:00 до 20:00
Без вихідних

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту київ

Прибирання після ремонту - один з найбільш важких типів прибирання. В першу чергу така послуга передбачає видалення будівельного сміття та пилу.

Виконуючи прибирання після ремонту наші співробітники застосовують тільки професійну техніку і миючі засоби.

Прибирання квартири після ремонту Київ

Що буде зроблено:

 • зібране та видалене дрібне будівельне сміття;
 • будуть очищені всі поверхні від таких забруднень, як: сліди клею, лаку, фарби, шпаклівки а так само цементу і післябудівного пилу;
 • буде проведено вологе прибирання пилу та бруду з підлоги, плінтусів, стін;
 • видалені з плитки забруднення а так само проведена очистка швів;
 • будуть вимиті та очищені підвіконня;
 • видалений пил і вимиті опалювальні труби та батареї;
 • проведене прибирання пилу з дверних блоків;
 • прибирання пилу в квартирі за допомогою потужного пилососа;
 • буде видалений пил і почищені вимикачі та розетки;
 • буде виконана вологе і сухе протирання побутових та освітлювальних приладів;
 • вимиті дзеркала та дзеркальні поверхні;
 • виконане прибирання ванних кімнат.

Післябудівне прибирання дому чи котеджу

Що буде зроблено:

 • В житлових приміщеннях: видалений весь післябудівний пил з усіх поверхонь, вимиті та очищені стіни, підлоги та інші забруднені поверхні від частинок фарби, мастики, бетону та плям іншого походження, проведено вологе прибирання підлоги, речі, що знаходяться в приміщенні будуть очищені від пилу, так само виконується протирання від пилу всіх приладів освітлення.
 • В санвузлах: Буде прибраний весь післябудівний пил, очищена сантехніка та меблі, проведено вологе прибирання підлоги у тому числі й у важкодоступних місцях (під ванною і т. д.).
 • На кухні: Буде виконана очищення всіх фасадів меблів, вимиті шафки, буде проведене миття побутової техніки та освітлювальних приладів, вологе прибирання підлоги, видалені зі стін і меблів плями від клею, бетону, замазки та інших будівельних матеріалів.

Послуга прибирання після ремонту не включає в себе миття вікон. Всі подробиці про замовлення додаткових послуг ви можете дізнатися за телефону

Прибирання офісу після ремонтних робіт

Що буде зроблено:

Виконується вологе прибирання підлоги, всі поверхні очищаються від будівельних забруднень, видаляються всі плями, віддаляється пил з усіх поверхонь, меблів, приладів освітлення, орг.техніки і. т. д.

Переваги співпраці з нашою компанією

Кваліфікація співробітників на високому рівні.
Співробітники нашої компанії професіонали в сфері клінінгу, які виконують прибирання акуратно, якісно та швидко. Персонал компанії «Химко» має великий досвід та всі необхідні знаннями про те, як правильно видалити будь-які забруднення.
Мобільний графік прибирання.
Ми завжди готові підлаштуватися під зручний для вас графік для прибирання квартири після ремонту в Києві та Київській області. Ми наведемо порядок в будинку, квартирі або офісі в будь-який зручний для Вас час.
Високу якість послуг.
Професійно навчені фахівці якісно виконають роботи з прибирання приміщень, хімчистці, миття вікон і. т. д.. Лідерські позиції на ринках Києва та Київської області а так само якість виконаних робіт підтверджені відгуками наших клієнтів
Ціни на послуги.
Вартість професійного прибирання після ремонту Київ залежить від площі приміщення та обсягу виконуваних робіт. Наша компанія пропонує гнучку систему тарифів на послуги, а також проводить акції і надає клієнтам знижки. У вартість надання клінінгових послуг входить використання якісних чистячих засобів і професійної техніки кращих світових брендів.

Отримати додаткову інформацію або замовити прибирання після ремонту в Києві та Київській області Ви можете за телефоном 044 361 16 06