Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту є найбільш трудомістким процесом, адже необхідно не просто видалити будівельний пил, але і позбутися від сміття та залишків будматеріалів. Клінінгова компанія «Уборка Эксперт» у своїй роботі застосовує професійну побутову техніку та чистячі засоби.

В ПАКЕТ ПОСЛУГ «ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ» ВХОДЯТЬ НАСТУПНІ ЗАХОДИ:

 • чиста килимових покриттів, миття підлоги;
 • очищення стін, стелі, меблів і побутової техніки від будівельного пилу;
 • прибирання санвузла та кухні.

Вартість послуг залежить від площі квартири і часу витраченого на її прибирання.

ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЦІНАМИ НА ПОСЛУГУ:

 • чотиригодинна прибирання однокімнатної квартири площею 30 – 40 кв. м. обійдеться від 800 грн.;
 • за п'ятигодинну прибирання двокімнатної квартири, площа якої 40 – 60 кв. м., необхідно заплатити від 1200 грн.;
 • за п'ять годин можна прибрати трикімнатну квартиру площею 60 – 80 кв. м. від 1400 грн.;
 • стільки ж часу йде на прибирання чотирикімнатної квартири, площа якої 80 – 100 кв. м., проте доведеться заплатити від 1500 грн.;
 • за прибирання квартири площею більш ніж 100 кв. м. будьте готові заплатити від 1800 грн.

ДЛЯ КОТЕДЖІВ І ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ПАКЕТ ПОСЛУГИ НАДАЄТЬСЯ В ДЕЩО РОЗШИРЕНОМУ ВИГЛЯДІ:

 • в житлових кімнатах проводиться ретельне прибирання пилу з використанням пилососа; очищаються стіни та підлогу від залишків клею, бетону та інших будівельних засобів; до підлог застосовується суха і волога прибирання; освітлювальні прилади очищаються за допомогою професійних засобів чищення; абсолютно всі речі розкладаються по своїх місцях, а сміття виноситься за межі приміщення.
 • В санвузлах від залишків будівельного процесу звільняються поверхні, що очищається сантехніка та меблі; на завершальному етапі ретельно вимивається підлогу, особливу увагу приділяється важкодоступних місцях.
 • Кухня зазвичай потребує мийці меблевих фасадів, шафок, побутової техніки, світильників. Також, стандартно для даного типу прибирання, від будівельного пилу очищаються стіни, меблі, проводиться вологе прибирання.

Даний пакет послуг не передбачає миття вікон, проте для клієнтів доступні додаткові опції: прибирання ділянки біля будинку, вивіз сміття, підмітання садових доріжок. До прибирання приватних будинків залучається п'ять осіб, які за 5-6 годин усунуть всі негативні наслідки закінченої ремонту. У середньому прибирання будинку обійдеться від 15 грн./кв. м.

Прибирання після ремонту Київ також доступна для власників офісів. У приміщеннях такого типу проводиться вологе прибирання, поверхні очищаються від залишків будівельних матеріалів, оргтехніки, меблів та інших поверхонь усувається пил. Зазвичай у такій прибирання беруть участь 2 - 4 людини, а процес займає 5 годин. Ціна за послеремонтную прибирання офісу – від 15 грн. за 1 кв. м.