Без вихідних
Працюємо: з 8:00 до 20:00
Без вихідних
 • Акції та знижки

  Всі Акції та Знижки від клінінгової компанії «Уборка Эксперт»

  Детальніше...
 • Наші послуги

  Професійне прибирання, хімчистка, мийка вікон і. т. д.

  Детальніше...
 • Супер пропозиція!!!

  Прибирання квартири в Києві від 800 грн. + мийка вікон

  Детальніше...

Клінінгова компанія «Уборка Эксперт» надає широкий вибір послуг, що дозволяють зберігати чистоту і свіжість у Вашому домі. Протягом десяти років професійний персонал компанії радує замовників якісно виконаною роботою.

Багаторічний досвід роботи дозволив нам вибрати якісні засоби для чищення від провідних європейських виробників. Професійні засоби дозволяють в найкоротші терміни усунути забруднення без пошкодження поверхні. Більше того, ми використовуємо екологічно чисту продукцію, яка не викликає алергічну реакцію. Прибирання без застосування фосфатно-вмісних засобів не завдає шкоди здоров'ю людей, тварин.

Співпрацю з клінінгової компанією «Уборка Эксперт» забезпечить замовника рядом переваг:

 1. ми цінуємо своїх клієнтів, тому всі послуги надаються в найкоротші терміни і в заздалегідь обумовлений час;
 2. у своїй роботі використовуємо професійні засоби для чищення, що повертає багатьом предметам інтер'єру їх первісний вигляд;
 3. прибирання квартир проводиться за допомогою спеціального обладнання професійних виробників (Delvir, Karcher);
 4. співробітники компанії регулярно проходять навчання і без труднощів зможуть очистити мармур, дерево, ковролін і т. д.;
 5. хімчистка меблів здійснюється в згідно з характеристиками матеріалу, використовуваного для оббивки.

Ви можете вибрати сформований пакет послуг або ж самостійно визначити спектр окремих робіт, які підходять саме Вам. Таким чином, Вам не потрібно переплачувати за послуги, яких не потребуєте.

Фахівці компанії «Уборка Эксперт» приїдуть на виклик протягом двох годин, оцінять обсяг роботи і повідомлять Вам про заходи, необхідні для виправлення ситуації.

Лояльна цінова політика є головною перевагою нашої компанії. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок і бонусів.

За привабливими цінами ми пропонуємо широкий перелік послуг:

Клиниговые послуги ми можемо надавати як одноразово, так і на постійній основі. Час надання послуг обговорюється додатково, тому всі роботи можуть проводитися після завершення робочого дня або до його початку.

Клінінгова компанія «Уборка Эксперт» піклується про вас і Вашої сім'ї, тому ми візьмемо на себе всі клопоти з підтримання чистоти у Вашому домі.